پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

اخبار دفتر تحریریه
دسته بندي اخبار 
مدیر توسعه صادرات، گمرک و ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی در گفتگو با ایسنا خبر داد؛ خودروهای دپو شده مناطق آزاد ترخیص شد  جديد!
کد خبر : ۱۹۷۱۲۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ 
۱۲:۵۷:۶
طبق اعلام مسئولان در شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به غیر از خودروهای آمریکایی و یا سفارش آمریکا مابقی خودروهای دپو شده این مناطق با مصوبه هیات وزیران ترخیص شده‌ است.
کد خبر : ۱۹۷۱۰۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ 
۱۰:۴۰:۵
مصوبه مجلس شورای اسلامی برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی واجد دو امتیاز نسبت به مقررات قبلی در این زمینه که فعلا مبنای عمل قرار دارد، است.
کد خبر : ۱۹۷۰۸۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ 
۸:۲۲:۲۶
یکی از سیاست‌هایی که سازمان امور مالیاتی از گذشته دنبال می‌کند ارائه خدمات الکترونیکی و کاهش مراجعه حضوری مردم به سازمان امور مالیاتی است. از آنجا که مراجعه مردم به سازمان امور مالیاتی برای دریافت ...
کد خبر : ۱۹۷۰۷۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ 
۷:۴۹:۵۷
سقف سنی واحدهای مسکونی مشمول تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم از ۱۵ سال به ۲۰ سال افزایش پیدا کرد.
در اولین نشست خبری "دوربرگردون "عنوان شد: اصلاح ۸ نقطه حادثه خیز به همت برنامه دوربرگردون  جديد!
کد خبر : ۱۹۷۰۷۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ 
۲۲:۳۹:۰
اولین نشست خبری «دوربرگردون» با حضور عبدالله روا (مجری و تهیه‌کننده) و سلیم ثنائی (تهیه‌کننده) و باشرکت خبرنگاران حوزه هنری و بیمه امروز در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.
نخستین وبینار نهاد ناظر صنعت بیمه با حضور دهها خبرنگار برپا شد؛ رئیس‌كل بیمه مركزی: مسئولان نمره قبولی را از مردم و اصحاب رسانه دریافت می كنند  جديد!
کد خبر : ۱۹۷۰۶۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ 
۲۲:۶:۱۲
رونق اقتصادی و جهش تولید در گرو تقویت امنیت روانی تولیدکنندگان، فعالان بازار سرمایه و بخش خدمات است و صنعت بیمه برای تامین این آرامش خاطر از تمامی قابلیت های خود بهره می گیرد.
کد خبر : ۱۹۷۰۶۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ 
۱۶:۳۲:۲۲
بيمه آسيا براي چهاردهمین سال متوالي خبرنگاران حوزه بيمه رسانه هاي جمعي کشور را تحت پوشش بيمه حوادث گروهي قرار داد.
کد خبر : ۱۹۷۰۵۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ 
۱۴:۵۳:۱۰
قرارداد عاملیت میان بانک صنعت و معدن و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و برای ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی کشور به امضاء رسید.
کد خبر : ۱۹۷۰۵۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ 
۱۴:۲۲:۱۲
رئیس جمهور از تصویب کلیات طرح فروش داخلی نفت و عرضه آن در بورس انرژی در جلسه روز گذشته شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد.
کد خبر : ۱۹۷۰۵۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ 
۱۴:۲۱:۵۶
در شرایطی که تورم مسئله دیرپای اقتصاد ايران است، سخن گفتن از ضرورت گسترش قرض‌الحسنه و تسهيلات خردي که در اين چارچوب پرداخت مي‌شود، چه موضوعيتي دارد؟
صفحه1از12123456...12.بعدي.برو

آخرین اخبار
دسته بندي اخبار 

گروه دورانV5.7.4.0