چهارشنبه 25 مهر 1397   15:08:23
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
یادداشت

1396/9/11 شنبهطی حکمی از سوی دکتر کرباسیان؛
معاون جدید امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد منصوب شد
دکتر مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی اسماعیل جلیلی را به عنوان معاون جدید امور حقوقی و مجلس این وزارتخانه منصوب کرد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در حکم صادره برای اسماعیل جلیلی آمده است؛ نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی های ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون "امور حقوقی و مجلس" منصوب می شوید. 
 
انتظار می رود تمامی مساعی خود را با جلب توان تخصصی همکاران، کارشناسان و صاحبنظران به منظور انجام وظایف قانونی و به ویژه در راستای تعامل سازنده و فعال با مجلس شورای اسلامی، اهداف و برنامه های مندرج در سند راهبردی آن معاونت، سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، تبیین و اجرای ماموریت های محوله به کار گیرید.

موفقیت روز افزونتان را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان مسئلت می نمایم.

بر پایه این گزارش، اسماعیل جلیلی تجارب اجرایی متعددی را در کارنامه خود دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به؛ نمایندگی دور نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا،  مستشاری دیوان محاسبات کشور اشاره کرد.

عضویت و ریاست کمیسیون اقتصاد و توسعه پایدار مجمع مجالس آسیایى، عضویت در کمیسیون توسعه پایدار بین المجالس جهانى، نمایندگی در پارلمانهاى عضو سازمان تجارت جهانى ، عضویت در هیات رییسه کمیسیون تولید ملى و اصل ۴۴ قانون اساسى مجلس شوراى اسلامى و فعالیت در حوزه نظارت مالى و بودجه اى دیوان محاسبات کشور از دیگر تجارب وی محسوب می شود.

اسماعیل جلیلی متولد 1346 در مسجد سلیمان بوده و دارای مدرک دکترای مدیریت استراتژیک از دانشگاه تربیت مدرس است.
 
گفتنی است، پیش از این سید مصطفی رضوی عهده دار این سمت در وزارت امور اقتصادی و دارایی بود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

نسخه قابل چاپ