جمعه 1 تير 1397   17:33:49
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
یادداشت

1396/6/15 چهارشنبهاز سوی معاونت نظارت مالی و خزانه دار کل کشور:
اصلاحیه صورت حساب عملکرد بودجه سال 1394 تقدیم هیات دولت شد
معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور از تهیه اصلاحیه صورت‌حساب عملکرد بودجه سال 1394 و سنوات قبل توسط اداره کل هماهنگی و تلفیق حساب ها و روش های حسابداری در یکی از دفاتر زیر مجموعه خزانه داری کل کشور و ارسال آن به هیات محترم دولت خبر داد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، سید رحمت الله اکرمی با اعلام این خبر اظهار داشت: اصلاحیه صورت‌حساب عملکرد بودجه سال 1394 و سنوات قبل، از سوی اداره کل هماهنگی و تلفیق حساب ها و روش های حسابداری معاونت نظارت مالی و خزانه دار کل کشور، صرفا با استفاده از سامانه نظارت آنی معاونت نظارت مالی و خزانه‌داری کل کشور (سناما) مطابق عناوین و تقسیمات مندرج در قوانین بودجه سنوات مذکور تهیه و تنظیم شده و نمایانگر عملکرد بودجه آن دسته از دستگاه‌هایی است که از آذرماه سال 1395 (موعد ارایه صورت‌حساب عملکرد بودجه سال 94) تا این تاریخ، حساب سال یادشده و همچنین سنوات قبل را ارایه داده‌اند یا نسبت به رفع اشکال حساب‌های خود اقدام نموده‌اند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به سومین سال اجرای مبنای حسابداری تعهدی در دولت، اقدامات متعددی نظیر اصلاح قوانین و مقررات، آموزش مستمر کارکنان، پیگیری شناسایی دارایی‌ها و بدهی‌ها بر اساس دستورالعمل‌های مربوط و ... به منظور ایجاد زمینه لازم برای تهیه صورت‌های مالی دولت، توسط این معاونت در دست اجرا است.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

نسخه قابل چاپ