دوشنبه 1 مرداد 1397   07:55:20
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/6/22 چهارشنبه
جلسه بررسی، اجرا و پیاده سازی طرح جامع مالیاتی برگزار شد
جلسه بررسی پیاده سازی طرح جامع مالیاتی در اداره کل جنوب تهران 19 شهریور ماه سال جاری با حضور محمد رضا نوری رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران و همکاران طرح جامع مالیاتی برگزار شد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از سازمان مالیاتی، در این جلسه مدیرکل معاونین و روسای امور مالیاتی جنوب تهران شرکت نموده و مباحث و مشکلات موجود را مطرح نمودند.

ابتدا مهرداد مهرکام مدیرکل امور مالیاتی جنوب تهران با تبریک عید غدیرخم عید ولایت و امامت به اقدامات انجام شده در خصوص ادارات امور مالیاتی اریس پرداخت و اظهار داشت اداره کل جنوب تنها اداره کلی است که با چهار اداره امور مالیاتی اریس در هفت منبع با موفقیت رسیدگیها را انجام داده است و همراه با اریس در سایر ماموریتهای محوله اداره کل موفقیتهای خوبی داشته است.

مهرداد مهرکام در ادامه به واحدیابی اشاره نمود و افزود این اداره کل با استفاده از حداکثر نیروها و برنامه ریزی دقیق و منسجم امر واحدیابی را دنبال می نماید.

سپس محمد رضا نوری با تبریک عید سعید غدیر خم گفت عید سعید غدیر بزرگترین عید ما مسلمانها و شیعیان است و فرصتی است برای تجدید پیمان با ولایت فقیه زمان.

محمد رضا نوری باتقدیر از زحمات و تلاش مدیران و کارکنان اداره کل امور مالیاتی جنوب تهران گفت اداره کل امور مالیاتی جنوب تهران توانسته همراه با رسیدگی پرونده ها در اریس که در چهار اداره امور مالیاتی صورت می پذیرد در تحقق درآمدها هم موفق باشد و رضایتمندی اینجانب را بدنبال داشته هرچند که هنوز جا برای انجام کار زیاد می باشد.

رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران در ادامه به انتظارات خود از پیاده سازی طرح جامع مالیاتی پرداخت و گفت این جلسه با هدف بررسی باگها و خطاهای احتمالی و مشکلات پیش رو تشکیل گردیده و توقع میشود که همکاران تمامی موانع را مطرح نموده تا با حضور همکاران طرح جامع مالیاتی نسبت به مرتفع نمودن آن اقدام گردد.

 
امتیاز دهی